Öney Nakliyat

Bilecik ambar nakliye gibi birçok farklı alanda çalışmalarına devam eden Öney Nakliyat, 50 yıldan daha fazla süredir yaptığı çalışmalar ile ülkenin dört bir yanına kaliteli bir şekilde nakliyat hizmetlerini sunuyor. Sektör genelinde en önemli unsurların başında hız, güven, sadakat, toplum ile ahlakı iyi bir ilke edinmesinden dolayı taviz vermeden çalışmalar gözlenmektedir.

Sektörde deneyimli, oldukça çalışkan, dürüstlükleri ile bilinen, tedbirli ve deneyimli personelleri sayesinde çalışmalarına devam eden firmamız nakliyat alanında gözlenen teknolojileri çok yakından takip ederek gerekli hizmetleri yerine getiriyor. Geniş, çağdaş ve donanımlı olarak yer alan araç filosu sayesinde profesyonel çözümler sunar.

İş ortaklarını sadece bir müşteri olarak görmek yerine herkesi ailenin bir bireyi olarak kabul eden Öney Nakliyat birçok nakliyat hizmeti konusunda öncü bir firma haline gelmiştir.

Parsiyel Nakliyat Hizmetleri

Parsiyel kelime bazlı olarak incelenecek olduğu zaman parça anlamına geldiği gözlenir. Bu yüzden tüm olmayan olarak da bilinir. Nakliye alanında da bir ya da birden daha fazla alıcı aracılığı ile farklı firmalardan siparişleri verilen tüm ürünlerin ya da malların tek ya da birleştirilmiş bir yük olarak taşınması anlamına gelir.

Günümüzde de bu çözüm yolları nakliye alanının en önemli kolları arasında yer alır. Bunun ana nedenlerinin neler olacağına bakacak olursak taşıma araçlarının tam doluluk oranlarını elde edememiş olması olarak nitelendirilebilir. Bu sayede farklı olan ürünler ile mallar bir araya getirilerek toplu gönderimler meydana gelir.

Bilecik parsiyel nakliye daha çok profesyonellik ve tecrübe gerektiren bir işlem olarak yer alır. Daha çok malların karışmaması bu konuda en önde gelen adım olarak bilinir. Öney Nakliyat da parça eşya taşımacılığı alanlarında özel önlemler alması ardından en iyi çözüm yılları ile taşınma hizmetlerini bir araya getirir.

Bir yandan dikkatli ve disiplinli çalışma hayatına devam eden ekibimiz, parsiyel taşıma alanlarında yer alan her bir eşya ile malı özenli bir şekilde araçlara yerleştirir. Ardından da karışma gibi durumlar olmasına izin vermez.

Nakliye Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bilecik kargo olarak birçok farklı çalışmalara devam ederken Türkiye’nin dört bir yanı için kaliteli çalışmaları sunmaya devam etmekteyiz. Taşımacılık sırasında önemli olarak gözlenen eşyaların farklı noktalar arasında taşınma hizmeti gibi gözlense bile pek de öyle değildir. Esas olarak öne çıkan konu karışıklık meydana gelmeden, en ufak eşyalar hasar almadan eşyaların zamanında verilen adreslere ulaşmasını sağlamak olarak gözlenir. Bilecik nakliye bu konuda Öney Nakliyat ile öncü bir adrestir.

Bu yüzden de nakliyat adresi seçerken oldukça dikkatli olmak gerekir. İlgili olan şirketlerin sektör ile ilgili olarak gerekli olan tüm evraklarının en ufak eksik olmadan tam olması gerekir. Bir yandan da dikkat edilmesi gereken genel konular incelenecek olursa;

  1. Firmalarda olması gereken gerekli yetki belgeleri
  2. Nakliyat sırasında kaç kişi çalışmaya devam ediyor
  3. Nakliyat araçları yeterli ve uygun mu
  4. Müşteri memnuniyetleri nasıl
  5. Eşyaların sigortası
  6. Ekonomik mi değil mi gibi birçok konu dikkat edilmesidir.

Eğer nakliyat firması seçimleri sırasında yukarıda yer alan adımlara dikkat ederseniz daha verimli bir şekilde nakliyat hizmetlerini yerine getirmeniz söz konusu olur. Ülkenin dört bir yanına kaliteli bir taşımacılık hizmeti veren Öney Nakliyat her zaman alanında öncü bir firma olurken ilkelerden ödün vermeden çalışır. Bu sayede alanında en iyisi olurken herkesin memnun olması sağlanır.