Öney Nakliyat

Bilecik kargo üzerine hizmet veren Öney Nakliyat, 50 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin her noktasına nakliyat hizmeti vermektedir. Sektörün en önemli unsurları olan hızlılık, güvenilirlik, sadakat, toplum ve ahlakı bir ilke kabul ederek taviz vermeksizin çalışmaktadır.

Sektöründe deneyimli, çalışkan, dürüst, tedbirli ve eğitimli personeller ile çalışan firmamız nakliyat teknolojisini yakından takip ederek, en iyi hizmetleri sunmaktadır. Geniş, çağdaş ve donanımlı araç filosu ile profesyonel çözümler sunmaktadır.

İş ortaklarını bir müşteri olarak değil de bir aile ferdi olarak gören Öney Nakliyat, Bilecek ambar nakliye hizmetlerinde samimi çözümler üretmektedir.

Profesyonel Nakliye Hizmetleri

Nakliye hizmetleri günümüzde hem kurumsal hem de bireysel iş ortaklarına verilebilen çözümlerdir. Hizmet almak isteyen kişinin kimliği ne olursa olsun profesyonel çözümler sunulması gerekir.

Bu bakımdan ilk olarak tüm araçların yolculuk koşullarına hazır olması gerekir. Gerekli tüm önlemler de önceden alınmalıdır. Ardından da nakliyatı yapılacak eşyaların incelenmesi, gerekli bilgilerin alınması için ekspertiz hizmeti verilmelidir. Bundan sonra da bir anlaşma imzalanarak bir kesinlik kazandırır.

Ardından yalnızca ilgili adrese gelinerek eşyalar yüklenmekte ve adrese giderek teslimat gerçekleştirilmektedir. Öney Nakliyat başlangıcından sonuna kadar tüm süreci deneyimli bir şekilde yönetmektedir.

Hiçbir noktasında hataya mahal vermeden çalışarak Bilecik nakliye esnasında darbe, çizik ve kayıp gibi olayların yaşanmamasını sağlamaktadır.

Parsel Nakliye Çözümleri

Parsiyel, kelime anlamı olarak tüm olmayan ifadesini taşır. Bu bakımdan parçayı tanımlar. Nakliye sektöründe ise bir veya birden çok alıcı tarafından, farklı firmalardan sipariş edilen ürünlerin yahut malların, tek ve birleştirilmiş yük olarak taşınmasına denir.

Bu çözümler günümüzde nakliyeciliğin her kolunda yer almaktadır. Temel sebebi taşıma için araçların tam doluluğa ulaşmamasıdır. Böylece farklı ürünler ve mallar birleştirerek toplu gönderimi gerçekleştirilir.

Bilecik parsiyel nakliye bu nedenle profesyonellik ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Özellikle malların karışmaması başlıca şartlar arasında bulunur. Öney Nakliyat parsiyel taşımacılıkta özel önlemler alarak, en iyi çözümlere ulaşmayı mümkün hale getirir.

Dikkatli ve disiplinli bir şekilde çalışan ekiplerimiz, parsiyel taşımayı gerçekleştirirken her bir eşyayı ve malı özenli şekilde yerleştirir ve korumasını sağlar. Böylece karışma gibi durumların da önüne geçer.

Nakliye Firmasına Nelere Dikkat Edilmeli?

Nakliye hizmetleri Türkiye’nin tüm şehirlerine verilebilmektedir. Taşımacılıkta önemli olan, eşyaların farklı noktalar arasında taşınması değildir. Esas kabul edilen karışmadan, hasar görmeden, zamanında ulaştırılabilmesidir.

Bu nedenle Bilecik nakliye firması seçimi oldukça önemlidir. İlgili şirketin sektör ile gerekli tüm belgeleri eksiksiz olmalıdır. Ayrıca şu gibi konuların da özenli bir şekilde incelenmesi gerekir;

  1. Gerekli yetki belgeleri
  2. Nakliye esnasında kaç kişinin çalıştığı
  3. Nakliye araçlarının yeterliliği ve uygunluğu
  4. Müşteri memnuniyeti
  5. Eşya sigortası
  6. Ekonomik olup olmadığı

Tüm bunlara özen gösterirseniz, daha verimli bir şekilde nakliye gerçekleştirmeniz mümkündür. Türkiye’nin her noktasına kaliteli bir şekilde Bilecik kargo hizmetleri veren Öney Nakliyat, ilkelerinden ödün vermeden çalışmaktadır.

Neden Öney Nakliyat?

Öney Nakliyat, tüm nakliye işlemlerinde iş ortaklarının memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 50 yıllık tecrübesini yenilikçi bir görüş ile birleştirerek, modern çözüm önerileri sunmaktadır. Kurumsal bir yapı ile profesyonel ve güvenilir hizmetler verilmektedir.

Bilecik nakliye işlemlerini profesyonel bir şekilde yapan firmamız, yolun uzunluğuna göre tüm önlemleri alarak çalışmaktadır. Bu doğrultuda gerekirse ek şoförler tayin edilmekte, ekstra önlemler alınmaktadır.

Nakliye süresince iletişim kanalları 7 gün 24 saat açık tutan firmamız, süreç hakkında sizi haberdar etmektedir.